Gintaras - kaip
modernus akcentas

Skubėjimas – ko gero, dažniausiai šiuolaikinį žmogų veikianti būsena. Noras ieškoti vis naujų būdų gyvenimo akimirkoms įamžinti – puiki atsvara tam. Akimirkoms, kuriose užfiksuota emocija, pasiekimas ar santykis su brangiais žmonėmis. Tokiems jautriems momentams mes pasitelkiame natūralią medžiagą – prieš milijonus metų gamtos sukurtą gintarą. Natūralus gintaras išsiskiria savita spalva ir jos unikaliomis variacijomis. Ir akiai įprastas geltonas Baltijos, ir netikėtai žalias Karibų, ir sodriai raudonas rubino ar giliai mėlynas safyro gintaras gali tapti ta detale, kuri suteikia modernų ir individualų akcentą šiuolaikinio žmogaus įvaizdžiui.

Inovacijos istorijos
atspindžiuose

Įkvėpti istorijos apie XVIII a. Rusijos carui Petrui I dovanotą gintaro kambarį, norėjome atkartoti jo kūrėjų naudotą technologiją ir išgauti netradicines gintaro spalvas. Inovatyviomis apdorojimo procedūromis iššaukėme gintaro spalvų pakeitimus ir sukūrėme naujus jo atspalvius. Taip „gimė“ sodriai raudono rubino ir giliai mėlyno safyro spalvos gintaras. Juos pavadinome tauriuoju gintaru.

Lyderystė įkvėpta
entuziazmo

Dažnai save vadiname entuziastais. Mes stebime, prižiūrime ir kontroliuojame kiekvieną kūrybos proceso etapą, todėl „pažįstame“ visų būsenų ir pereinamųjų etapų gintarą – nuo grubios žaliavos iki preciziškai pagaminto papuošalo. Eksperimentuojame ir kuriame inovatyvius gintaro apdorojimo būdus, išlaikydami jo natūralią gamtos kilmę. Esame atsakingi partneriai, todėl ilgalaikis bendradarbiavimas ir draugiškų santykių
palaikymas mums yra svarbūs. Gintaras mūsų šeimos verslo ašis yra jau beveik 30 metų.
Atsisiųskite brošiūrą

Susisiekite

Telefonas: +370 374 52580 / Whatsapp: +370 676 37502
office@amberbymazukna.com

Kur mus rasti

Chemijos g. 29G,
Kaunas, LT - 51333,